
Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-72 (NH.QZREU.008)
107 613 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN49384
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук Acer Nitro V 16 створений для користувачів, які цінують продуктивність і мобільність. Потужний процесор Intel Core 9-го покоління забезпечує стабільну роботу навіть у найвимогливіших програмах. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 гарантує плавну графіку та комфорт у сучасних іграх або графічних проєктах. 16-дюймовий IPS дисплей WQXGA з частотою 180 Гц дарує яскраву та деталізовану картинку. Великий обсяг оперативної пам’яті та SSD 1 ТБ дозволяє працювати без затримок. Linux ESHELL готовий до програмування, мультимедіа та повсякденного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Предустановленная ОС | Linux |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core 9 270H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х274.5х24.5 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 76 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Nitro+ |
| Серія процесора | Intel Core 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,7 - 5,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 107 613 ₴










