ПРОДУКТИВНІСТЬ НА РІВНІ НАСТІЛЬНОГО КОМП’ЮТЕРА, ДЕ Б ВИ НЕ БУЛИ
Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intel Core Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
ГРАФІЧНІ ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ НОУТБУКІВ GEFORCE RTX СЕРІЇ 50
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50 розширюють можливості ноутбуків, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.
ДИСПЛЕЙ, ЩО ПРОБУДЖУЄ ТЕМРЯВУ
Пориньте в захоплюючі світи з OLED-дисплеєм, де кожен піксель світиться незалежно. Насолоджуйтеся справжніми чорними кольорами, нескінченною контрастністю та глибиною кольорів, які додають надзвичайної реалістичності, занурюючи вас в атмосферу гри та покращуючи кожну візуальну деталь.
AEROBLADE 3D 6-го ПОКОЛІННЯ
Розроблений для максимального охолодження вентилятор 6-го покоління AeroBlade 3D оснащений ультратонкими, чутливими металевими лопатями, які піднімаються та підлаштовуються на високих швидкостях, підвищуючи ефективність повітряного потоку на 20%!
ТОЧНІСТЬ ЗА МЕЖАМИ МЕХАНІКИ
MagKey 4.0 повністю змінює уявлення про точність керування. Ці механічні перемикачі нового покоління активуються за допомогою магнітного приводу, забезпечуючи не лише швидке, але й бездоганно точне натискання клавіш.
КОНТРОЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ PREDATORSENSE ТА EXPERIENCE ZONE
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
НЕОБМЕЖЕНІ ШВИДКІСТЬ І ПІДКЛЮЧЕННЯ
Відкрийте майбутнє з Wi-Fi 7 і Thunderbolt 5 та насолоджуйтеся надшвидкими іграми з низькою затримкою, безперебійною потоковою трансляцією та миттєвим передаванням даних. Підключайте кілька 4K-дисплеїв, завантажуйте файли на високій швидкості та підключайте периферійні пристрої без перебоїв, дротовим або бездротовим способом.
ПОРИНЬТЕ У СВІТЛО Й ПОТУЖНІСТЬ
Це не просто ноутбук - це поєднання світла і кольору, що змінює спосіб взаємодії з пристроєм. Атмосфера змінюється разом з вами, створюючи захоплюючий світ контролю.
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ INTEL APPLICATION OPTIMIZATION
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.65 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | 2 х USB Type-C |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.8х279.6х27.75 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5090 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 24 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Predator |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,7 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 222 087 ₴











