Вражаючий OLED-дисплей
14-дюймова OLED-панель з роздільною здатністю 2.8K (2880x1800) забезпечує неперевершену чіткість, яскравість та контрастність. Ідеально підходить для візуального контенту, презентацій та комфортної щоденної роботи.
Максимальна продуктивність для бізнесу
Intel Core U5-125H у поєднанні з 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 дозволяє ефективно працювати з великими таблицями, віртуальними середовищами та іншими ресурсомісткими завданнями.
Надійне зберігання даних
Твердотільний накопичувач об’ємом 1 ТБ забезпечує достатньо місця для зберігання документів, проєктів та резервних копій. Висока швидкість SSD пришвидшує запуск системи та програм.
Оптимізований для роботи в дорозі
Завдяки компактному форм-фактору, міцному корпусу та Windows 11 Pro, ноутбук TravelMate стане надійним партнером для роботи з будь-якої локації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.19 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.4х226.5х18.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | TravelMate |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Цвет | Темно-синий |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 58 190 ₴









