ASUS Chromebook CM14 створено для ефективної роботи та неймовірних розваг – протягом усього дня. Енергоефективний процесор MediaTek Kompanio 520 й акумулятор високої ємності забезпечують до 15 годин автономної роботи. Цей пристрій – ваш шлях до найрізноманітніших можливостей від Google, включно з великою бібліотекою програм для роботи й розваг у магазині Google Play. Завдяки високій швидкодії, надійному захисту й зручним функціям, ASUS Chromebook CM14 ідеально підійде не тільки для студентів і вчителів – він стане незамінним помічником для всіх мобільних користувачів!
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Chromebook CM14(CM1402C) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Chromebook CM14(CM1402C) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.43 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | MediaTek Kompanio 520 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | ARM |
| Габарити (ШхГхВ) | 324.6х226.7х18.3 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | ARM Mali-G52 MC2 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | немає |
| Обсяг eMMC / UFS | 64 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Операционная система | Chrome OS |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ChromeBook |
| Серія процесора | MediaTek |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | TN+Film |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 053 ₴







