
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA607NU-RL095 (90NR0MU3-M005K0) Mecha Gray
42 841 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49507
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Грайте в ігри й творіть на ASUS TUF Gaming A16 (2024) з процесором AMD Ryzen і відеокартою Nvidia GF RTX 40 для ноутбуків з підтримкою технології NVIDIA Advanced Optimus. TUF Gaming A16 2024-го модельного року також оснащений високошвидкісною оперативною пам’яттю. Незалежно від того, віддаєте ви перевагу динамічним шутерам чи повільним квестам, дисплей QHD+ 165 Гц IPS зі співвідношенням сторін 16:10 і тонкими рамками, що займає 90% панелі, занурить вас у дію. Вам не потрібно турбуватися про перегрів, якщо є пара вентиляторів Arc Flow Fans з 84 лопатками. Оновлена конструкція лопаток зі змінною товщиною має дві переваги: вона збільшує тиск повітря і водночас зменшує турбулентність, а отже, забезпечує більш потужне охолодження без зайвого шуму. Коли потрібно пограти або виконати роботу на ходу, TUF Gaming A16 моделі 2024 року має більш ніж достатньо потужності для цього. Акумулятор ємністю 90 Вт год дозволить вам довше працювати без підзарядки, а функція заряджання через порт USB Type-C забезпечить гнучкість, якщо ви залишили блок живлення вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 355х252х26.8 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | TUF |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 42 841 ₴






