
Ноутбук Asus Vivobook 16 X1607CA-MB059 (90NB15A2-M00670) Cool Silver
60 624 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49557
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS Vivobook 16 – ідеальний помічник для ваших щоденних пригод. Завдяки швидкому процесору Intel Core Ultra (серії 2) ви легко впораєтеся із завданнями, як професіонал. Його приголомшливий 16-дюймовий IPS-дисплей із співвідношенням сторін 16:10 до FHD вдихає життя в деталізацію. Елегантний сучасний дизайн включає зручну та тиху клавіатуру ASUS ErgoSense, містку сенсорну панель з інтуїтивно зрозумілою підтримкою жестів та гнучкий шарнір, що повертається на 180°, що робить ваші робочі та ігрові дні ефективнішими та приємнішими. Крім того, завдяки першокласним функціям безпеки та міцності військового рівня, ви можете розслабитися, знаючи, що ваш ноутбук такий же міцний, як і розумний. Оновіть своє повсякденне життя з цим дивовижним ASUS Vivobook 16!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х250.6х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Vivobook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 60 624 ₴









