
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU662 (90NB10V2-M00SL0)
24 364 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN49561
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 17, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 17 з процесором Intel Core і відеокартою Intel!
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 17 (X1704) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Intel Processor U300 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 399.3х254.3х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Количество ядер процессора | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Vivobook |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Цвет | Темно-синий |
| Частота процессора | 1,2 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 24 364 ₴









