ASUS Vivobook 18 – це ідеальний інструмент для вирішення будь-яких завдань. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen, швидкісним модулем Wi-Fi 6, оперативною пам’яттю DDR5 і накопичувачем SSD, він пропонує виняткову продуктивність і достатньо місця для зберігання всіх необхідних даних. Насолоджуйтеся підвищеною продуктивністю завдяки оновленій системі охолодження з підтримкою TDP процесора до 35 Вт. Удосконалена технологія теплових трубок і вентилятор більшої товщини сприяють покращенню потоку повітря, що забезпечує ефективне охолодження й стабільну роботу системи під високими навантаженнями.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 18 (M1807) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 260 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 402.5х274.5х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 18.4" |
| Емкость аккумулятора | 70 Вт-ч |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Vivobook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Цвет | Темно-синий |
| Частота процессора | 2,4 - 5,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 667 ₴









