
Ноутбук Asus Vivobook S 14 Flip TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) Quiet Blue
36 484 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49583
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Приготуйтеся до великих пригод разом із Vivobook S 14 Flip, суперуніверсальним ноутбуком-трансформером із шарніром, що розкриває дисплей на 360°, який подарує справжню свободу для роботи або розваг. Насолоджуйтеся плавною роботою програм завдяки новітньому процесору Intel Core та швидкому накопичувачу SSD, а також потіште свої очі чудовим зображенням на 14-дюймовому дисплеї WUXGA. Це ідеальний ноутбук для повсякденних завдань та стильного відпочинку, а завдяки великій кількості портів, зокрема зручному порту USB 3.2 Gen 2 Type-C, до нього легко підключити будь-які пристрої. Виберіть один із трендових кольорів – спокійний синій Quiet Blue або прохолодний сріблястий Cool Silver – і зробіть Vivobook S 14 Flip частиною свого світу вже сьогодні!
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 14 Flip (TP3402) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 14 Flip (TP3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Синий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.2х227.6х18.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Vivobook |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | стілус |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 36 484 ₴






