
Ноутбук Gigabyte Aorus 16X 9SG 2024 (AORUS 16X 9SG-43UAC54SD) Midnight Gray
62 822 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49746
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настав час скористатися силою ІІ. Представляємо нову лінійку ігрових ноутбуків із штучним інтелектом від GIGABYTE. Новий AORUS 16X оснащений процесором Intel Core та графічним процесором для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків для потужного генеративного штучного інтелекту. Ai Nexus, комплексний досвід штучного інтелекту як для геймерів, так і для авторів, піднімає керування живленням, ігрову продуктивність та програмне забезпечення для генеративного штучного інтелекту на новий рівень. Тепер все стало ще більш функціональним завдяки передовій технології охолодження WINDFORCE Infinity.
Формуйте бачення
Чим більшу картину ви бачите, тим більшого ви досягнете. AORUS 16X має збільшену область перегляду із співвідношенням сторін 16:10, а завдяки запатентованій конструкції рамки GIGABYTE він забезпечує краще у своєму класі занурення, ніж будь-коли.
Ноутбуки GeForce RTX 40 Series
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів та творчих людей. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на базі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Найвища ігрова продуктивність
AORUS 16X забезпечує найвищу продуктивність настільного рівня.
Краща пам'ять DDR5-4800
Ігрові ноутбуки AORUS підтримують найвищі специфікації DDR5-4800, доступні сьогодні на ринку. Швидкість 4800 МТ/с повністю розкривається, збільшуючи частоту кадрів в іграх та забезпечуючи стабільну продуктивність системи під час багатозадачності і навіть у найінтенсивніших іграх.
Охолодження
Завдяки вентиляторам підвищеної потужності та конструкції Efficient Total Thermal, AORUS 16X здатний працювати без дроселювання при важких робочих навантаженнях та залишатися непоміченим при легких навантаженнях.
Звукове враження
AORUS 16X, оснащений технологією Dolby, підвищує якість зображення та звуку до рівня кінематографічного свята для ваших очей та вух. Просторові звуки та розширений HDR-контент вражають вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13650HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х254х27 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aorus |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,6 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 62 822 ₴







