
Ноутбук Gigabyte Aorus 16X ASG 2024 (AORUS 16X ASG-63UAC64SD) Midnight Gray
72 813 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49748
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настав час володіти силою ШІ
Представляємо нову лінійку ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом від AORUS. Абсолютно новий AORUS 16X створений для використання найновішого процесора Intel Core HX і графічного процесора NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків для потужного генеративного ШІ.
Ai Nexus, бездоганний досвід штучного інтелекту як для геймерів, так і для творців, піднімає керування живленням, продуктивність ігор і програмне забезпечення для генеративного штучного інтелекту на новий рівень. Завдяки найсучаснішій технології безмежного охолодження WINDFORCE Infinity Cooling тепер усе стає ще ефективнішим.
Безмежний
4-сторонні надтонкі рамки, що мають товщину лише 3 мм у найтоншій частині, забезпечують більш широкий огляд поля бою та більше вражаючих деталей.
Бийтеся з ротою героїв
Справжній переможець бореться на вищому рівні з величезними нагородами та почестями. Так само, як AORUS 16X.
Бачити – це перемагати
Відчувайте кожну виграшну мить гри на швидкому, плавному, чіткому дисплеї G-SYNC без розривів із збільшеною зоною перегляду та збагаченими кольорами.
Вражайте великі таланти
AORUS 16X працює на найсучаснішому кремнієвому процесорі в області обчислень і графіки. Він створений не тільки для покращення ваших ігор і творчого досвіду, але й готовий виконувати ваші завдання ШІ.
Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків
Графічні процесори для ноутбуків серії NVIDIA GeForce RTX40 забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів і творців. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують значний стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х254х27 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aorus |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,2 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 72 813 ₴










