
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AV_V2)
72 037 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN49759
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Intel забезпечує ПК з ІІ
Звільніть час для важливих справ завдяки новітньому процесору Intel Core Ultra з нейропроцесором (NPU), що забезпечує продуктивність 11 TOPS. Три обчислювальні блоки керують навантаженням, покращують якість відеозв’язку та надають потужність для створення контенту.
Зручне керування батареєю
Керування продуктивністю та станом батареї, а також налаштування параметрів заряджання за допомогою зручної панелі керування HP Power Manager.
Захист HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business забезпечує постійний, апаратно захищений рівень оборони. Від BIOS до браузера як на рівні ОС, так і поза нею – ці рішення постійно оновлюються, щоб захистити ваш ПК від сучасних загроз.
Безпечний перегляд
Захистіть свій комп’ютер від шкідливих веб-сайтів та вкладень у форматах Microsoft Office та PDF у режимі лише для читання, які можуть містити віруси, програми, що вимагають або інше зловмисне програмне забезпечення, завдяки апаратному захисту HP Sure Click.
Захист від візуального шпигунства
Зупиніть візуальних хакерів за допомогою HP Sure View, яка активується одним натисканням клавіші. Після активації Sure View знижує яскравість під кутом, роблячи зображення на екрані нерозбірливим збоку.
HP Sure Sense
Сучасні віруси розвиваються швидше, ніж здатні реагувати на традиційні антивіруси. HP Sure Sense використовує поведінковий аналіз та сучасні методи ІІ для захисту ПК навіть від раніше невідомих загроз.
Чіткий звук у будь-яких умовах
Функція Dynamic Voice Leveling автоматично настроює посилення мікрофона, щоб забезпечити чіткість голосу в межах 3 метрів від ПК. А технологія AI Noise Reduction відфільтровує шуми фону, покращуючи якість аудіозв’язку навіть при носінні маски.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 318.6х224.3х17 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 72 037 ₴







