
Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i (B5QW6AV_V1)
92 906 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN49762
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе нові можливості завдяки програмам на базі ІІ, розширеним функціям для спільної роботи, чотирьом універсальним режимам використання та оптимізованому часу автономної роботи на HP EliteBook X Flip G1i – новому поколінні AI-комп’ютерів.
Intel забезпечує нове покоління AI-комп’ютерів
Звільніть час для важливих справ завдяки новітньому процесору Intel Core Ultra із вбудованим NPU (нейропроцесорним модулем).
Тривалий час автономної роботи
Виконуйте більше завдань між зарядками – акумулятор ефективно керується інтелектуальними алгоритмами нового покоління.
Захист HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business забезпечує надійний захист на рівні обладнання, що діє постійно. Від BIOS до браузера, як усередині, так і за межами ОС – ці рішення постійно оновлюються, щоб захистити ваш комп’ютер від сучасних загроз.
Intel відкриває еру AI
Звільніть час для справді важливих справ разом із Intel Core Ultra — процесором, створеним спеціально для нового покоління програмного забезпечення зі штучним інтелектом. Три обчислювальні модулі оптимізують навантаження ІІ, покращують якість відеоконференцій та забезпечують розширені можливості для створення контенту.
Швидкий та надійний бездротовий зв’язок
Мобільність вашого ПК та швидкість підключення визначають, де ви зможете працювати. Отримайте стабільне з’єднання навіть у насичених бездротових мережах завдяки Wi-Fi 7 з гігабітною швидкістю передачі даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 228V |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.9х219.9х14.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 68 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | стілус |
| Частота процессора | 2,1 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 92 906 ₴








