HP 250R G10
HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати з собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять та місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань.
Гнучке рішення для бізнесу
Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня.
Перевірена надійність
Ноутбук протестовано за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому чи атак завдяки біометричній автентифікації з ESS.
Екологічність у кожній деталі
Для виготовлення HP 250R G10 використовується упаковка зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 5 120U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | 250 |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 29 085 ₴








