
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (AZ8Z5AV_V2)
53 487 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50019
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a - це потужний портативний ПК з функціями AI, який допоможе легко оптимізувати робочі процеси та підвищити загальну продуктивність. Інтегрований штучний інтелект відкриває нові можливості для бізнесу, забезпечує високий рівень безпеки та зручне керування.
Ноутбук працює на основі високоефективного процесора AMD Ryzen з вбудованим NPU, який забезпечує продуктивність до 16 TOPS для прискорення завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом.
Швидка оперативна пам’ять з можливістю модернізації дасть змогу ефективно працювати в багатозадачному режимі. Додатковий слот SO-DIMM допоможе легко збільшити об’єм оперативної пам’яті для виконання ще більш ресурсоємних задач.
16-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею забезпечує комфортну роботу з документами та мультимедіа.
Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4, доступна на двох портах USB Type-C, допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7.
Компактний і тонкий корпус ноутбука вагою лише 1,75 кг робить його зручним для транспортування та роботи в дорозі.
У ноутбуці HP EliteBook 6 G1a можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 250 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 53 487 ₴







