
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3P9AV_V1)
50 102 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50042
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i - це потужний портативний ПК з функціями AI, розроблений для оптимізації робочих процесів та підвищення загальної продуктивності. Він гарантує високий рівень безпеки та зручне керування, а інтегрований штучний інтелект відкриває нові можливості для бізнесу.
Ноутбук оснащений процесором Intel з вбудованим NPU, який забезпечує продуктивність до 12 TOPS для прискорення завдань, пов'язаних зі штучним інтелектом.
14-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею ідеально підходить для роботи з документами та мультимедіа. Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу відтворюють кришталево чистий звук та бездоганне зображення при відеоконференціях.
Клавіатура з підсвічуванням та високоточний тачпад роблять роботу комфортною навіть в умовах недостатнього освітлення, а сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму та почати роботу.
Підключайте до порту HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4, доступна на двох портах USB Type-C, допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З'єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або надшвидкої бездротової технології Wi-Fi 7.
Компактний і тонкий корпус HP EliteBook 6 G1i вагою від 1.4 кг робить його зручним для транспортування та роботи в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 318.6х224.3х17 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 50 102 ₴







