
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AV_V3)
102 180 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50102
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Залиште незабутнє враження за допомогою блискуче спроектованого ПК HP EliteBook Ultra G1i Next Gen AI. Цей новий знак успіху відображає ваш стиль керівника та поєднує ваш процес прийняття рішень за допомогою ІІ та розширених функцій конференц-зв’язку, які втілюють вашу стратегію в життя.
Залиште незабутнє враження за допомогою ІІ
HP EliteBook Ultra G1i ПК нового покоління зі штучним інтелектом.
Приділяйте більше часу керівництву, натхненню та досягненню цілей
Звільніть час, щоб зосередитись на тому, що дійсно важливо, з найновішим процесором Intel Core Ultra, спеціально створеним для нової ери програмного забезпечення на базі штучного інтелекту.
Вийміть максимум користі з кожної години роботи за допомогою ПЗ
З HP AI Companion відкрийте для себе нові можливості, які допоможуть вам досягти успіху у виконанні вимог вашої посади, оптимізувавши свій день і виключивши рутинні завдання.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого ПК та надійність швидкого з’єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання у щільних бездротових середовищах з гігабітною швидкістю передачі даних Wi-Fi 7.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.19 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 3 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 9 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.7х217.2х12.1 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 64 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,2 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 102 180 ₴







