Універсальний ноутбук 2-в-1 зі штучним інтелектом — для роботи, навчання та розваг
Працюйте ефективніше та досягайте більшого завдяки вбудованим функціям на основі ШІ. Смарт-технології оптимізують витрату заряду батареї та забезпечують плавну багатозадачність упродовж усього дня.
Інструменти, які вам потрібні — завжди під рукою
Завдяки 5-мегапіксельній камері забезпечується чіткий відеозв’язок, а просте підключення смартфона допоможе залишатися на зв’язку, де б ви не були.
Змінюйте форму — не стиль
Легко переходьте між режимами ноутбука та планшета. Завдяки великому дисплею із співвідношенням сторін 16:10 та сенсорним управлінням, пристрій однаково зручний у будь-якому сценарії використання.
Потужність AMD Ryzen для будь-яких викликів
Новітній процесор AMD Ryzen із революційною багатопотоковою архітектурою та графікою Radeon забезпечує високу продуктивність навіть під час обробки складної графіки. Акумулятор гарантує тривалий час автономної роботи.
Комфорт без мерехтіння
Технологія DC Dimming зменшує навантаження на очі, регулюючи яскравість без мерехтіння — для комфортного перегляду навіть під час тривалого користування.
Максимум дисплею — мінімум рамок
Завдяки майже невидимим рамкам вдалося розмістити великий екран у надтонкому корпусі, зберігши стильний вигляд і мобільність пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.92 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.7х245.8х18.2 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 68 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 41 933 ₴










