Продуктивність, яку ти контролюєш
Менше дроселюй і більше перенось завдяки новітнім процесорам AMD Ryzen AI та графіці нового покоління NVIDIA RTX
Поставте дроселювання на лід
Вентилятори, що самоочищаються, парова камера та рідкий метал гарантують, що ваш ноутбук залишиться холодним і скоротить обсяг технічного обслуговування.
Миттєва пара з HyperX
Миттєве під’єднання до ноутбука до трьох пристроїв HyperX одночасно, як-от миша, гарнітура та контролер.
Процесори серії AMD Ryzen AI 300 з графікою AMD Radeon
Розблокуйте трансформаційні можливості ПК зі штучним інтелектом за допомогою процесорів серії AMD Ryzen AI 300. Розроблений для того, щоб користувачі могли відчути чисту швидкість, чуйність і енергоефективну обробку штучного інтелекту для ПК Copilot+.
Дисплей 165 Гц
Зменшіть дратівливі затримки та примарність зображення завдяки дисплею 165 Гц.
Eyesafe Certifed Дисплей
Eyesafe certifed відповідає вимогам TUV щодо низького рівня синього світла та стандартам Eyesafe для захисту очей від шкідливого синього світла без викривлення кольорів, щоб зменшити напруження очей під час тривалої роботи.
Час відгуку 3 мс
Швидкість відгуку пікселів дисплея має вирішальне значення для плавного зображення. Завдяки часу відгуку, що становить 3 мілісекунди, ваш контент виглядатиме чітким і без змазування руху.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного увімкнення підсвітки, для комфортнішого перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.66 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 9 HX 375 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.5х269х27.5 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5080 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Omen |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 263 185 ₴








