
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA)
131 740 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50158
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дисплей з ефектом занурення
Вражаючий 17" IPS-дисплей із VRR та 100% охоплення sRGB – це все, що вам потрібно.
Продуктивність ШІ наступного покоління
Майбутнє ігор настало завдяки новим процесорам AMD Ryzen AI серії 300 із підтримкою ШІ та відеокартам NVIDIA RTX серії 50.
Створений для ігор, готовий до всього
Завдяки 1-зонній клавіатурі RGB з цифровим блоком та FHD-камері новий OMEN 17 готовий до всього.
Процесори AMD Ryzen AI 300 із графічним ядром AMD Radeon
Пориньте у світ інструментів генеративного ШІ та цифрових помічників на сучасних ПК зі штучним інтелектом на базі процесорів AMD Ryzen AI 300.
Технологія AMD FreeSync Premium
Кожен геймер заслуговує на безперебійний ігровий процес і високу продуктивність. Грайте впевнено з високою частотою оновлення, компенсацією низької частоти кадрів і мінімальною затримкою. Дисплей із сертифікацією AMD FreeSync Premium до ваших послуг.
Змінна частота оновлення
Отримайте найкращу продуктивність для творчої роботи, не жертвуючи при цьому терміном служби батареї. Технологія VRR дає змогу вашому комп’ютеру динамічно регулювати частоту оновлення залежно від частоти кадрів вмісту, який ви переглядаєте.
Дисплей, що пройшов сертифікацію Eyesafe
Сертифіковані дисплеї Eyesafe відповідають вимогам TUV щодо низького випромінювання синього світла та стандартам Eyesafe для захисту очей від шкідливого синього світла без спотворення кольорів, щоб зменшити навантаження на очі під час тривалої роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.95 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 397.5х227.9х30 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 24 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Omen |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 131 740 ₴





