Незалежно від того, чи це письмовий стіл у гуртожитку, столик у кав’ярні чи домашній офіс, простір є і завжди був розкішшю. Так само високопродуктивні комп’ютерні ігри були розкішшю, і історично склалося так, що вам доводилося обирати між ними. Однак з новим OMEN 16 Slim, тонким переосмисленням нашого флагмана OMEN 16, вам більше не доведеться вибирати. Завдяки відеокарті NVIDIA RTX серії 50, процесору Intel Core Ultra 200H і великій кількості оперативної пам’яті DDR5, яку можна модернізувати, це та сама чудова продуктивність, тільки більш ефективна.
Прохолодна та тиха гра
Спокійно грайте будь-де з пристроєм, який на 12% тихіший і на 19% холодніший порівняно з пристроями старшого покоління.
Миттєво підніміть свій рівень
Отримуйте максимально можливу частоту кадрів в секунду з OMEN AI і збільшуйте свою потужність понад базові межі в режимі вільного доступу.
Тонкий за розміром, а не за продуктивністю
Отримайте максимальну продуктивність завдяки відеокарті NVIDIA серії 50 наступного покоління та процесорам Intel Core Ultra.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.42 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.5х269х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 70 Вт-ч |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Omen |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 84 943 ₴






