
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 14-fk0000ua (C3US8EA)
122 860 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50265
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Працюйте й розважайтеся будь-де та під будь-яким кутом
Нехай панує творчість з HP OmniBook X Flip 14 наступного покоління з ШІ. Завдяки універсальним режимам цей тонкий і легкий ПК нового покоління зі штучним інтелектом дає змогу працювати та розважатися з будь-якого місця та під будь-яким кутом. Потужність і швидкість на основі штучного інтелекту, а також акумулятор, який працює на цілий день, забезпечить вам безперебійну роботу. А 14- дюймовий сенсорний дисплей від краю до краю забезпечує найкращий огляд.
Душевний спокій завдяки потужності ШІ
Творіть завдяки потужності процесора AMD Ryzen AI серії 300 з NPU до 50 TOPS.
Творіть у 4 універсальних режимах
Творіть у 4 універсальних режимах: розкладачному, наметі, планшеті або зворотному.
З’єднання на ходу
Підключайтеся на ходу за допомогою Wi-Fi та плавно транслюйте потокову передачу завдяки функції шумозаглушення на основі ШІ та Poly Camera Pro.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.39 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 313х218.5х14.6 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 59 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | OmniBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 122 860 ₴





