Творчо працюйте на комп'ютері, який має достатню потужність для цього
Втілюйте свої задуми в життя або редагуйте проекти на ходу завдяки 16-дюймовому комп'ютеру HP Pavilion Новий процесор AMD Ryzen і технологія швидкої зарядки HP забезпечують безперервну багатозадачність. роздільною здатністю FHD. Комп'ютер задовольняє всі ваші потреби.
Опануйте мистецтво багатозадачності
Розкрийте творчий потенціал завдяки новітньому процесору AMD Ryzen, акумулятору з технологією швидкого заряджання HP та збільшеною сенсорною панеллю.
Можливості підключення для творчої роботи з будь-якого місця
Ваші ідеї заслуговують на трансляцію з будь-якого місця завдяки ІЧ-камері з роздільною здатністю FHD і ручним спуском затвора.
Зображення, в якому можна потонути
Візьміть курс на візуальну пригоду завдяки розкішному 16-дюймовому РК-дисплею з більшим екраном та вужчими рамками.
Створено для кращого майбутнього
16-дюймовий ПК HP Pavilion виготовлений з використанням перероблених металів та пластику, виловленого з океану.
Процесор AMD Ryzen
Ви будете вражені продуктивністю цього справді потужного ноутбука. Нова революційна архітектура забезпечує ефективну обробку даних у кілька потоків, а батарея надзвичайно довго працює в автономному режимі.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного увімкнення підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриття зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відображення, що вирішує проблему з відблисками.
Наочно виняткова деталізація
Завдяки яскравості 300 кд/м² ви зможете розглянути найдрібніші деталі, покращену якість зображення та чіткі відтінки кольорів – навіть в умовах яскравого освітлення.
Співвідношення сторін 16:10
Завдяки співвідношенню сторін 16:10 ви зможете прокручувати менше та переглядати більше вмісту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.79 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 8840U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.7х254.8х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 59 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Pavilion |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 36 484 ₴









