
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ5ET)
65 888 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50328
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a - це потужний портативний ПК з функціями AI, який допоможе легко оптимізувати робочі процеси та підвищити загальну продуктивність. Інтегрований штучний інтелект відкриває нові можливості для бізнесу, забезпечує високий рівень безпеки та зручне керування.
Ноутбук працює на основі високоефективного процесора AMD Ryzen з вбудованим NPU, який забезпечує продуктивність до 16 TOPS для прискорення завдань, пов'язаних зі штучним інтелектом.
16-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею чудово підходить для роботи з документами та мультимедіа.
Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. З'єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7.
HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense убезпечує від невідомих раніше атак.
Просте і зрозуміле управління ноутбуком HP ProBook 4 G1a дозволяє здійснювати програмне забезпечення HP Manageability Integration Kit. Вдосконалена служба підтримки клієнтів HP Smart Support здійснює швидку діагностику та усунення проблем, пов’язаних із пристроєм.
Компактний і тонкий корпус HP ProBook 4 G1a вагою від 1.75 кг робить його зручним для транспортування та роботи в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 230 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ProBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,5 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 65 888 ₴





