HP ProBook 4 G1iR 14" створений для бізнесу, який цінує надійність, безпеку та ефективність. Це оптимальне поєднання доступної ціни, продуктивних характеристик та багаторівневого захисту для виконання щоденних робочих завдань.
Висока продуктивність для щоденних завдань
Ноутбук оснащений процесорами Intel Core, що забезпечують швидку обробку даних. За потреби можна легко розширити пам’ять і накопичувач, адаптуючи систему під свої потреби.
Комфортна робота будь-де
Дисплей 14" з форматом 16:10 створює більше робочого простору, підвищуючи продуктивність як у офісі, так і під час роботи вдома.
Захист корпоративного рівня
Вбудований багаторівневий захист кінцевих точок ефективно протидіє сучасним кіберзагрозам, допомагаючи захистити дані вашої компанії.
Швидкісний Wi-Fi 6
Стабільне та швидке з’єднання навіть у перевантажених мережах завдяки стандарту Wi-Fi 6. Це гарантує безперебійну роботу онлайн та високу мобільність.
Безпечний інтернет
Технологія HP Sure Click захищає від заражених вебсайтів, PDF-файлів та документів Office, відкриваючи їх у захищеному середовищі.
HP Sure Sense – інтелектуальний захист
Система використовує алгоритми штучного інтелекту та аналіз поведінки для виявлення і блокування новітніх загроз, які традиційні антивірусні рішення можуть не помітити.
Просте ІТ-адміністрування
Завдяки HP Manageability Integration Kit компанії отримують інструменти для швидкого розгортання систем, централізованого управління оновленнями BIOS, ПЗ та безпекою, що знижує витрати та мінімізує простої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.39 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 7 150U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 318.6х224.3х17 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 24 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ProBook |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,8 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 37 210 ₴






