Компактний, міцний та надійний ноутбук ProBook 450 G10 з функціями безпеки корпоративного рівня задовольнить усі вимоги сучасного бізнесу.
Він працює на основі потужного процесора Intel Core 13-го покоління, високопродуктивної графічної системи Intel Iris Xe та швидкої двоканальної оперативної пам’яті з можливістю модернізації, тому допоможе ефективно реалізувати проекти будь-якого рівня складності.
Вбудовані HD веб-камера, мікрофон та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP ProBook 450 G10 оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову
Підключайте до портів HDMI, двох USB Type-C та двох швидкісних USB-A усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Використовуйте додатковий слот для оперативної пам’яті та підвищуйте продуктивність вашого ПК. Встановлюйте з’єднання з мережею через інтерфейс RJ-45 або бездротову технологію Wi-Fi.
У ноутбуці HP ProBook 450 G10 можна активувати ряд функцій, які гарантуватимуть його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Ноутбук НР ProBook 450 G10 не підведе вас за будь-яких умов, адже він пройшов 19 тестів MIL-STD 810H, що підтверджує його довговічність та простоту в обслуговуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.79 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Графический чипсет | Intel Iris Xe |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х233.9х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 51 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ProBook |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 30 126 ₴








