
Ноутбук HP ZBook 8 G1a (B30J7ES)
121 287 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50539
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP ZBook 8 G1a — це потужний ноутбук, призначений для професіоналів, які працюють зі складними проєктами. Цей ноутбук поєднує в собі продуктивність із портативністю для роботи з професійним програмним забезпеченням. Завдяки міцному алюмінієвому корпусу він готовий до роботи в будь-яких умовах.
14-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю WUXGA забезпечує чітке та яскраве зображення, ідеальне для роботи з графікою чи проєктування. Матове покриття екрана зменшує відблиски, що робить його зручним для використання в різних умовах освітлення. Частота оновлення 60 Гц та LED-підсвітка гарантують комфортне сприйняття контенту в різних умовах освітлення.
Продуктивність HP ZBook 8 G1a забезпечується процесором AMD Ryzen. Він дозволяє ефективно обробляти багатопотокові програми та складні обчислення, зокрема задачі штучного інтелекту. Вбудований нейронний процесор (NPU) прискорює обробку завдань штучного інтелекту, таких як підсумовування текстів чи організація даних у Microsoft Copilot.
Ноутбук оснащений оперативною пам’яттю DDR5, що забезпечує швидке виконання рендерингу та симуляцій, а SSD-накопичувач забезпечує швидкий доступ до даних. Оптимізована система охолодження дозволить підтримувати стабільну температуру навіть під час інтенсивних навантажень.
Для підключення периферії доступний широкий набір портів, зокрема Thunderbolt 4. Wi-Fi 7 і Bluetooth забезпечують швидке та надійне бездротове з’єднання. Цей ноутбук має сертифікацію міцності MIL-STD 810H, що гарантує його витривалість у різних умовах.
HP ZBook 8 G1a — це ідеальний вибір для тих, хто шукає продуктивну, портативну та надійну робочу станцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.44 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 315.6х222х18.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 62 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 121 287 ₴








