
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B3FU8AV_V1)
114 887 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50570
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP ZBook 8 G1i
Продуктивність професійного рівня поєднується зі справжньою мобільністю в цьому елегантному та потужному ноутбуці. Переглядайте 3D-проекти та створюйте проекти за допомогою інструментів штучного інтелекту в професійних додатках, де б ви не знаходилися. Залишайтеся продуктивними з робочою станцією зі штучним інтелектом, яка забезпечує продуктивність і довговічність батареї.
Оновлення до компонентів рівня Pro
Попрощайтеся із затримками та збоями за допомогою швидкої реакції. Завдяки процесору Intel Core Ultra, графічному процесору Intel Graphics та оперативній пам’яті DDR5, відкривайте великі файли та запускайте професійні додатки одночасно для швидкої роботи в багатозадачному режимі.
Працюйте весь день. У будь-якому місці
Ноутбук HP ZBook 8 G1i створений для того, щоб рухатися. Це елегантний пристрій з довговічною батареєю, досить малогабаритний, щоб поміститися в сумці, і ви зможете працювати в будь-якому місці.
Пориньте в роботу
Співвідношення сторін 16:10 зменшує необхідність прокрутки, показуючи на 11% більше вертикального вмісту, ніж при співвідношенні сторін 16:9. Робота на екрані не змінюється - тепер ви можете бачити більшу частину свого проекту, не згортаючи меню програми або панелі інструментів.
Завдяки кільком варіантам панелей відображення можна вибрати відповідний залежно від потреб робочого процесу.
HP SureView5
Миттєво блокуйте можливість сторонніх очей переглядати ваш екран за допомогою технології HP SureView5, яка робить екран нечитабельним з боку.
Підключайтеся. Спілкуйтеся. Співпрацюйте
Із ZBook 8 ви зможете ефективно співпрацювати, де б ви не знаходилися. Камера 5 Мп, програмне забезпечення AI Noise Suppression для блокування фонових шумів і Wi-Fi 7 дозволять вам легко підключатися практично з будь-якого місця.
Вбудована клавіша Microsoft CoPilot
Відкриває вікно підказок, щоб ваш помічник ШІ був у вас під рукою.
Випробування за військовими стандартами
Цей ZBook проходить найжорстокіші випробування за стандартом MIL-STD 810H, щоб гарантувати, що він витримає всі ваші робочі будні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.72 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х250х19.2 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 77 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,9 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 114 887 ₴







