Працюйте з найвимогливішими робочими процесами одночасно завдяки HP ZBook Fury — мобільній станції з потужністю настільного ПК.
Безкомпромісна продуктивність для найскладніших завдань
Отримайте потужність настільного рівня завдяки процесору Intel Core Ultra з до 13 TOPS NPU та вбудованою чи дискретною графікою. Оптимізована система охолодження забезпечує стабільну роботу навіть під час одночасної візуалізації даних і моделювання на базі ШІ.
Масштабуйте під свої потреби
ZBook Fury пропонує пам’ять і сховище рівня робочих станцій із великим запасом для розширення. Завдяки інструментальному доступу до компонентів і широкому вибору портів ви легко оновите систему та під’єднаєте всі необхідні пристрої.
Потужна мобільна станція для ШІ
Прискорюйте розробку та інференс моделей ШІ локально завдяки професійній графіці та високій обчислювальній потужності. Обробляйте конфіденційні дані безпечно на місці й отримуйте аналітичні результати швидше.
Windows 11 Pro для бізнесу
Працюйте будь-де без втрати продуктивності з Windows 11 Pro та фірмовими технологіями HP для безпеки, співпраці й підключення. Використовуйте Microsoft Copilot для підсумування, пошуку релевантного контенту та організації роботи.
Процесор Intel Core Ultra
Новітня архітектура забезпечує енергоефективну продуктивність для складних бізнес-задач і створена для епохи програм з підтримкою ШІ, спрямовуючи кожне завдання на оптимальний обчислювальний блок.
Швидке сховище HP Z Turbo Drive
Працюйте без обмежень будь-де завдяки локальному PCIe-накопичувачу, що до 6 разів швидший за SATA SSD і до 21 разу швидший за звичайні жорсткі диски.
HP Fast Charge
Надшвидке заряджання: від 0 до 50% лише за 30 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.43 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х249х27 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | RTX PRO 3000 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,8 - 5,2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 149 922 ₴








