Мобільна робоча станція HP ZBook Ultra G1a 14"
Розкрийте новаторську продуктивність для виконання складних робочих процесів ШІ за допомогою витонченої, тонкої, економічної за акумулятором мобільної робочої станції ШІ ПК. Одночасно візуалізуйте та рендерите проєкти з великим обсягом графіки. Працюйте з LLM локально, як ніколи раніше. Це переосмислена міць.
Продуктивність нового рівня, що кидає виклик можливому
Виконуйте робочі процеси, які раніше були неможливі на ноутбуці, з процесором AMD Ryzen AI Max PRO Series.
Зберігайте спокій за будь-якого навантаження
HP Vaporforce Thermals допомагає захистити вашу робочу станцію від перегріву, щоб ви могли справлятися з найважчими робочими навантаженнями з максимальною обчислювальною потужністю.
Вентилятори та вентиляція
Подвійні турбовентилятори високої щільності та нова конструкція шарнірів для оптимальної теплової вентиляції роблять це високопродуктивне рішення для охолодження тонкого та легкого пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI Max+ PRO 395 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.2х214.6х18.1 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 74 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 201 143 ₴








