
Ноутбук HP ZBook X G1i (B30J0ES)
94 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50625
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук HP ZBook X G1i - це потужний портативний ПК з функціями AI, розроблений для оптимізації робочих процесів та підвищення загальної продуктивності. Він гарантує високий рівень безпеки та зручне керування, а інтегрований штучний інтелект відкриває нові можливості для бізнесу.
Ноутбук працює на основі процесора Intel з виділеним нейронним процесором та потужною графікою, який дає змогу досягти максимального TDP до 80 Вт для рендерингу та робочих процесів, прискорених штучним інтелектом. Комплектуючі професійного класу роблять ноутбук чудовим варіантом для виконання найскладніших проєктів 3D-моделювання та концептуального дизайну.
16-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею ідеально підходить для роботи з документами та мультимедіа. Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу відтворюють кришталево чистий звук та бездоганне зображення при відеоконференціях.
HP ZBook X G1i оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, робить роботу комфортною навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму та почати роботу.
Підключайте до порту HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4, доступна на двох портах USB Type-C, допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або надшвидкої бездротової технології Wi-Fi 7.
Просте і зрозуміле управління HP ZBook X G1i здійснюється за допомогою програмного забезпечення HP Manageability Integration Kit. А вдосконалена служба підтримки клієнтів HP Smart Support здійснює швидку діагностику та усунення проблем, пов’язаних із пристроєм.
Оптимізована система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла та тиху роботу навіть при інтенсивному навантаженні. Його алюмінієвий корпус відповідає по міцності стандарту MIL-STD 810.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.04 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х251х23 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Кардридер | Smart Card Reader |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 94 250 ₴






