Чому ноутбук Slim 3 16AHP10 – це ваш ідеальний вибір
Ноутбук ideapad Slim 3 16AHP10 – це ноутбук, який пропонує неймовірні можливості для роботи та розваг. Сучасний дизайн доповнюється потужним залізом та прекрасним дисплеєм з антибліковим покриттям. Його 16-дюймовий WUXGA екран не тільки вражає деталізацією, але й забезпечує комфорт для очей навіть під час тривалого користування. Використання технологій Low Blue Light робить використання ноутбука ще безпечнішим для ваших очей. Цей ноутбук ідеально підходить як для професійної роботи, так і для відпочинку.
Процесор, який впорається з будь-якими завданнями
В основі Slim 3 16AHP10 – потужний процесор AMD Ryzen. Завдяки таким характеристикам, ноутбук легко справляється з багатозадачністю, редагуванням відео чи фото. Це надійний вибір для тих, хто цінує швидкість та ефективність. Кількість ядер та потоків дозволяє виконувати складні обчислення, не відстаючи ні на крихту, навіть якщо кілька важких програм відкриті одночасно.
Вражаючі технічні характеристики для безмежних можливостей
Технічні характеристики Slim 3 16ARP10 вражають своїм рівнем. Тут встановлена оперативна пам’ять DDR5 з частотою 5600 МГц, що означає блискавичну швидкість роботи додатків та ігор. Вам не потрібно хвилюватися про нестачу місця з 512 ГБ SSD, який забезпечує швидке завантаження системи та програм. Інтегрована графіка AMD Radeon підтримує гарну картинку у ваших улюблених іграх чи відео. Додайте сюди IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920x1200, і ви отримаєте бездоганний пристрій для будь-яких задач.
Надійна робота батареї і передові технології захисту
Завдяки потужному акумулятору, Slim 3 16ARP10 забезпечить тривалу роботу навіть на ходу. Ви зможете залишатися на зв’язку завдяки передовому Wi-Fi 6, який гарантує швидке та надійне підключення. Безпека також на висоті завдяки відповідності військовим стандартам MIL-STD-810H, тому ноутбук витримує навіть екстремальні умови. Ви можете бути впевнені в довговічності та надійності вашого пристрою, яким би активним не був ваш спосіб життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.68 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х251х18.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | IdeaPad Slim |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,5 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 21 043 ₴







