Потужність та універсальність на повну
ThinkPad E16 Gen 1 Graphite Black – ваш ідеальний компаньйон для чудової продуктивності. Завдяки потужному процесору Intel Core i3-1315U з технологією Turbo Boost швидкість цієї надпотужної машини злітає до 4,5 ГГц, забезпечуючи прискорену продуктивність обчислень у всіх завданнях. Інтегрована з графікою Intel UHD Graphics, вона випромінює неперевершену візуальну насолоду, що є обов’язковою умовою для додатків з інтенсивним використанням графіки.
Завдяки вбудованій пам’яті DDR4-3200 об’ємом 16 ГБ ви без зусиль можете задовольнити вимоги багатозадачності. Більше ніколи не турбуйтеся про зберігання даних завдяки надшвидкому SSD-накопичувачу ємністю 512 ГБ, який суттєво підвищує можливості пошуку та зберігання даних.
Неперевершений дизайн
Пориньте у захопливий 16-дюймовий IPS-дисплей WUXGA (1920x1200), захищений антибліковим покриттям. Завдяки широким кутам огляду та чіткому зображенню, він оживляє ваші розваги та робочі графічні можливості. Оснащений українською клавіатурою з підсвічуванням, друкуйте з комфортом незалежно від умов освітлення. Укладений у витончений, але міцний алюмінієвий корпус графітово-чорного кольору, він випромінює професійну ауру, обіцяючи при цьому довговічність і надійність.
Надійне підключення
Порт Ethernet 100/1000M (RJ-45) забезпечує швидке та надійне дротове підключення до Інтернету, а технології Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1 полегшують бездротову роботу. Підключайте кілька пристроїв і периферійних пристроїв з легкістю завдяки широкому набору портів - HDMI 2.1, Thunderbolt 4, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 і USB-C 3.2 Gen 2.
Найвищий рівень безпеки та конфіденційності
Завдяки дискретному чипу безпеки TPM 2.0 в основі ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) забезпечує надійний захист даних. Сенсорний зчитувач відбитків пальців, інтегрований у кнопку живлення, відкриває шлях до безпечного та зручного входу в систему. Шторка конфіденційності камери та інфрачервона камера додають додатковий рівень захисту, дозволяючи Windows Hello розпізнавати обличчя для безпечного, але простого доступу.
Керованість і підтримка
ThinkPad – це не просто пристрій, а комплексне рішення. Розроблений для ефективного ІТ-адміністрування, він постачається з можливостями керування системою.
Сертифікований FSC, ErP Lot 6 та 26, TCO Certified 9.0, відповідає вимогам RoHS та пройшов військові випробування MIL-STD-810H, довговічність та надійність не викликають сумнівів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.81 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процессора | Core i3 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.1х247.7х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkPad |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 27 854 ₴











