
Ноутбук MSI Crosshair A17 HX D8WFKG-024XUA (9S7-17TL23-024) Cosmos Gray
66 455 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN50935
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
MSI Crosshair A17 HX D8WFKG-024XUA (9S7-17TL23-024) — високопродуктивний ігровий ноутбук із 17" QHD+ IPS-дисплеєм із частотою 240 Гц та 100% охопленням DCI-P3. Оснащений процесором AMD Ryzen 7 8840HX, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060, 16 ГБ DDR5 пам’яті та SSD на 1 ТБ із можливістю розширення.
Підходить для ресурсомістких ігор і творчих завдань завдяки потужній конфігурації, якісному екрану та ефективному охолодженню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 8840HX |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 383.2х279.9х29.7 мм |
| Диагональ экрана | 17 " |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Crosshair |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Цвет | Темно-серый |
| Частота процессора | 2,9 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 66 455 ₴





