
Ноутбук MSI Katana 15 HX B14WGK-681XUA (9S7-1587C1-681)
82 377 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN50943
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захистіть свою честь та переможіть ворогів. Пробудіть свою внутрішню силу та успадкуйте волю Дракона. У ваших руках Клинок Дракона, наповнений давньою силою та прикрашений рунами вітру. Вразьте будь-якого ворога, що встає на вашому шляху, за допомогою легендарного клинка Katana 15 HX .
Процесор до Intel Core
Представляємо обчислювальний флагман для ігрових завдань - процесор Intel Core, створений підвищення продуктивності в іграх. Завдяки високій кількості ядер і високій тактовій частоті цей процесор забезпечує швидкість і чуйність, необхідні затятим геймерам.
Серія GeForce RTX 50
Відеокарти GeForce RTX 50 для ноутбуків на базі архітектури NVIDIA Blackwell надають геймерам та творцям контенту революційні можливості. Завдяки величезній обчислювальній потужності задач штучного інтелекту серія RTX 50 відкриває нові горизонти для ігор і графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з неймовірною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал із NVIDIA Studio. Все це доступно в найтонших і найенергоефективніших ноутбуках з RTX, оптимізованих технологією Max-Q.
Тепер ще розумніше
Оцініть підвищену продуктивність завдяки Copilot та MSI AI Engine – компаньйонів для ідеальної багатозадачності. Ці передові інструменти штучного інтелекту адаптуються під користувальницькі вимоги, оптимізують продуктивність системи та автоматизують робочі процеси.
Барвисте підсвічування
Представляємо клавіатуру з інтегрованим 4-зонним RGB-підсвічуванням та унікальним дизайном клавіш WASD для максимального занурення в ігровий процес, наповнений стилем та яскравими емоціями!
Ефективне охолодження
У ноутбуці встановлено систему Cooler Boost 5 з новим дизайном Share Pipe. Загальні теплові трубки пов’язують процесор та відеокарту, щоб краще відводити тепло та видавати максимальну продуктивність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core i7-14650HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х262х25.5 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1440 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Katana |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,2 - 5,2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 82 377 ₴









