Захистіть свою честь і переможіть ворогів. Пробудіть свою внутрішню силу і успадкуйте волю Дракона. Озбройтеся Мечем Дракона, наповненим древньою силою і рунами розрізу, та переможіть будь-якого ворога за допомогою легендарної Katana 17 HX.
Максимальна продуктивність для геймерів
Представляємо потужний процесор Intel Core, розроблений для виведення вашого ігрового досвіду на новий рівень. Завдяки великій кількості ядер і високій тактовій частоті цей ігровий процесор забезпечує швидкість і чуйність, яких так прагнуть геймери.
Революція в іграх
Завдяки технології NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX для ноутбуків надають геймерам і творцям революційні можливості. Оснащені потужною штучною інтелектуальною системою, графічні процесори RTX Series забезпечують нові враження та графіку нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та дайте волю своїй творчості з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найдовговічніших ноутбуках RTX, оптимізованих за допомогою Max-Q.
Неперевершена графіка
Ігрові ноутбуки MSI створені спеціально для геймерів з високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Зробіть свій ігровий світ більш реалістичним і плавним, ніж будь-коли раніше.
Сяйте стилем ігор
Серія Katana оснащена 4-зональною RGB-клавіатурою з підсвічуванням WASD і спеціально розробленими клавішами. Насолоджуйтесь барвистим світлом, що сяє, як імпульсна енергія, надаючи вам стильний і захоплюючий ігровий досвід!
Перероблене рішення для охолодження
Представляємо нову функцію Share Pipe — теплову трубку, приєднану до CPU і GPU, призначену для поліпшення теплових характеристик і підвищення продуктивності CPU! Завдяки MSI Cooler Boost 5 геймери можуть досліджувати складні ігрові світи без перешкод.
Надзвичайний бездротовий досвід
Новітній Wi-Fi 6E забезпечує вражаючу швидкість, зберігаючи мережу плавною та стабільною навіть під час спільного використання з великою кількістю користувачів.
Більш швидка робота
Пришвидшіть продуктивність на всіх рівнях завдяки швидшій швидкості читання/запису пам’яті DDR5.
Швидкість завантаження, як за помахом чарівної палички
Завдяки надзвичайно високій продуктивності та пропускній здатності до 7,88 ГБ/с, PCIe Gen 4 дозволяє користувачам завантажувати будь-які ігри та завдання з блискавичною швидкістю.
Музика, якою вона має бути
Пориньте у світ музики без втрат якості та насолоджуйтесь преміум-якість звуку з Hi-Resolution Audio.
Отримайте всі бонуси
Ексклюзивний MSI Center допоможе вам контролювати та налаштовувати ноутбук MSI так, як ви хочете.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 398х275.6х27.8 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1440 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Katana |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,2 - 5,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 93 682 ₴








