
Ноутбук MSI Prestige A16 AI+ A3HMG-203UA (9S7-159K32-203) Urban Silver
71 904 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN50960
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Переосмисліть продуктивність з AI: новий Prestige A16 AI+ виводить преміальну мобільну продуктивність, яскравий дисплей, витончений дизайн і високу енергоефективність на новий рівень. Забезпечуючи виняткову продуктивність для створення, планування чи подорожей, це найкращий бізнес-ноутбук з AI для роботи в дорозі.
Елегантність у кожному дюймі
Prestige A16 AI+ ідеально підходить для роботи на ходу. Його алюмінієвий корпус не лише підкреслює елегантний вигнутий дизайн, а й додає витонченого і високоякісного вигляду. Унікальні акценти надають витонченості, створюючи стильний образ.
Оновлений для можливостей AI
Серія Prestige оснащена APU AMD Ryzen AI серії 300, що базується на архітектурі процесора Zen 5, XDNA 2 NPU та графіці RDNA 3.5. Ця комбінація забезпечує ефективну роботу навіть із найбільш інтенсивними задачами. Завдяки 50 TOPS у NPU, ноутбук чудово прискорює AI-програми, роблячи його ідеальним для довготривалих енергоефективних рішень. Незалежно від того, чи працюєте ви над творчими проектами, граєте чи запускаєте ресурсоємні програми, APU забезпечує підвищену продуктивність та знижене енергоспоживання, що гарантує виняткову ефективність і надійність.
Початок нової епохи AI
Втілюйте свої уявлення в реальність – Copilot допоможе писати, редагувати, створювати контент і навіть надавати пропозиції. MSI AI Engine автоматично налаштовує ноутбук на найоптимальніші параметри. Використовуйте потужність AI у будь-який час та в будь-якому місці.
Мобільність без компромісів
Prestige A16 AI+ створений для високої мобільності та продуктивності, що робить його ідеальним для безперервної роботи в дорозі. Його довговічна батарея та технологія зарядки USB4 з підтримкою PD дозволяють залишатися продуктивним незалежно від місця перебування.
Безпровідний зв’язок переосмислений
Новітня мережа Wi-Fi 7 забезпечує значно швидший обмін даними в кожній передачі. Максимальна швидкість передачі даних до 5,8 Гбіт/с, що у 2,4 раза перевищує можливості Wi-Fi 6/6E (2,4 Гбіт/с), дозволяє легко транслювати відео високої якості чи завантажувати великі файли за значно коротший час.
Динамічні кольори. Яскраві ідеї.
Візуалізуйте свої творіння через яскраву OLED-панель. Відтворюючи найчистіші чорні та найяскравіші білі, висококонтрастні кольори оживляють як відео, так і зображення. Співвідношення сторін 16:10 забезпечує більше робочого простору та комфортний візуальний досвід, особливо під час тривалого використання.
Залишайтеся на зв’язку. Будьте продуктивними.
Легко підключайтеся та творіть. Завдяки повному набору портів вводу-виводу Prestige A16 AI+ завжди тримає вас на зв’язку та забезпечує продуктивність. Насолоджуйтеся ультратонким і легким дизайном без компромісів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 3840x2400 |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 355.8х259.7х19.95 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 82 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Prestige |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 71 904 ₴





