Stealth A16 AI+ — потужність, що випереджає час
Познайомтеся з ультратонким і легким ігровим ноутбуком Stealth A16 AI+, який поєднує передові можливості штучного інтелекту з високою продуктивністю для ігор, творчих задач і роботи. Це — ваш пропуск у нову еру інтелектуальних технологій.
Інтелект, що адаптується до вас
Фірмовий MSI AI Engine автоматично оптимізує роботу ноутбука, забезпечуючи максимальну продуктивність у потрібний момент. Завдяки цьому ви завжди будете на крок попереду — будь-де й будь-коли.
Новий рівень взаємодії зі штучним інтелектом
Процесори серії AMD Ryzen AI 300 надають доступ до сучасних інструментів ІІ прямо на вашому пристрої. Це перші ноутбуки, що підтримують передові функції, включно з Microsoft Copilot, що допомагає працювати швидше та ефективніше.
Один пристрій — для всього
Stealth A16 AI+ поєднує стиль і продуктивність. Кольорова ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням та засоби захисту конфіденційності роблять його однаково зручним і для роботи, і для розваг.
Занурення у зображення
16-дюймовий дисплей із співвідношенням сторін 16:10 дарує більше простору для творчості, ігор або багатозадачної роботи. Висока якість зображення — для найяскравіших вражень.
Інтелектуальне охолодження
Система Shared-Pipe забезпечує ефективне тепловідведення від CPU та GPU. Технологія MSI Cooler Boost 5 із двома вентиляторами та п’ятьма тепловими трубками гарантує стабільну роботу навіть під час тривалих навантажень.
Преміум-звук від Dynaudio
Шість динаміків, зокрема два твітери та чотири сабвуфери з антивібраційною конструкцією, створюють об’ємний та чистий звук, ідеальний для ігор, музики чи фільмів.
Універсальні порти — для будь-яких завдань
Stealth A16 AI+ оснащений повним набором портів, включно з USB 3.2 Gen2 Type-A, USB4 і HDMI 2.1. Підключайте ігрові аксесуари, зовнішні екрани або працюйте з великими файлами — всюди, де вам зручно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 355.8х259.7х19.95 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5080 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Stealth |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 168 307 ₴











