Могутні блискавки розривають небо; величні дракони піднімаються з гір, а безмежні чудеса ігрового світу чекають на ваше відкриття! Thin 15 стане ідеальним супутником у вашій подорожі! Знакова тонка конструкція тепер доступна в новому космічно-сірому кольорі та з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність та насолоджуйтесь ігровим світом без обмежень разом із Thin 15!
НОУТБУКИ GEFORCE RTX 40-СЕРІЇ
Ноутбуки з графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX 40-серії - найшвидші у світі геймери та творці. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, тривалість роботи акумулятора та акустику для досягнення максимальної ефективності.
ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ОСНОВІ ШІ
Отримайте квантовий стрибок у продуктивності ігор та творчих програм завдяки DLSS 3, створеному на основі штучного інтелекту, та насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів.
ТРАСУВАННЯ ПРОМЕНІВ
Архітектура Ada розкриває всю красу трасування променів, що симулює поведінку світла у реальному світі. Завдяки RTX 40-серії та RT-ядрам третього покоління ви можете поринути у неймовірно деталізовані віртуальні світи, яких ви ще не бачили.
ОПТИМІЗОВАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ
NVIDIA Max-Q – це передовий набір технологій на основі штучного інтелекту, який оптимізує систему максимальної ефективності. Це дозволяє створювати блискавично швидкі ноутбуки, які є тонкими, тихими і мають чудову автономність.
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ І ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Тонка настройка дозволяє ноутбуку працювати помітно тихіше та прохолодніше навіть під високими навантаженнями, органічно вписуючись у будь-яке середовище.
БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ЕКРАН
Наші ігрові ноутбуки спеціально призначені для геймерів. Дисплей з високою частотою оновлення та плавною графікою відкриває новий рівень ігрового досвіду.
УНІВЕРСАЛЬНА КОНЕКТИВНІСТЬ
Thin 15 забезпечує широкий набір портів для легкого підключення всіх пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.86 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 52.5 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Thin |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 41 025 ₴











