Vector A16 HX створений для тих, хто змінює світ за допомогою науки і технологій. Цей ноутбук працює як справжній «розумний мозок» - швидко, точно і без збоїв. Ідеальний для аналізу даних, створення коду та запуску складних симуляцій. Міць і надійність, які допоможуть інженерам і вченим досягати результатів швидше.
Процесор нового покоління
Грайте як ніколи раніше з новітнім процесором AMD Ryzen, виконаним за архітектурою Zen 4. Геймери отримують доступ до максимальної продуктивності процесора, розробленого не тільки для ігор, а й для вирішення інших вимогливих завдань.
Серія GeForce RTX 50 для ноутбуків
Відеокарти GeForce RTX 50 для ноутбуків на базі архітектури NVIDIA Blackwell надають геймерам і творцям контенту революційні можливості. Завдяки величезній обчислювальній потужності для завдань штучного інтелекту серія RTX 50 відкриває нові горизонти для ігор і графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з неймовірною швидкістю і розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio. Усе це доступно в найтонших і найенергоефективніших ноутбуках з RTX, оптимізованих технологією Max-Q.
Технологія MSI OverBoost Ultra
Коли екстремальні завдання вимагають повного завантаження процесора та відеокарти, технологія MSI OverBoost Ultra забезпечує максимальну сукупну продуктивність із загальною потужністю до 240 Вт.
Інноваційне охолодження
Cooler Boost 5 - це ідеальне рішення для охолодження вашого процесора та відеокарти! Збільшені вентилятори, розширені теплові трубки та бездоганна продуктивність навіть у найбільш напружених ігрових сесіях.
Швидкісне передавання даних
Ноутбук Vector A16 HX обладнаний оптимальним набором інтерфейсів передавання даних і максимальною пропускною здатністю, що забезпечують високу продуктивність і безкомпромісну якість роботи.
Тепер ще розумніші
Оцініть підвищену продуктивність завдяки Copilot і MSI AI Engine - компаньйонів для ідеальної багатозадачності. Ці передові інструменти штучного інтелекту адаптуються під користувацькі вимоги, оптимізують продуктивність системи й автоматизують робочі процеси.
Copilot
Відкривайте нові можливості, створюйте якісний контент і розв’язуйте завдання швидше в будь-якому місці з Microsoft Copilot для Windows - вашим розумним помічником для роботи. Для посилення захисту даних, конфіденційності та відповідності вимогам Copilot забезпечує корпоративний захист даних, коли співробітники авторизуються через свої облікові записи Microsoft Entra ID.
Занурення в ігрову атмосферу
Представляємо клавіатуру з інтегрованим 24-зонним RGB-підсвічуванням і унікальним дизайном клавіш WASD для максимального занурення в ігровий процес, сповнений стилю та яскравих емоцій!
Бездоганне зображення
Ігрові ноутбуки MSI оптимізовані під потреби геймерів. Висока роздільна здатність і висока частота оновлення дисплея гарантують чіткість і плавність відображення динамічних сцен.
Справжнє звучання музики
Підтримка аудіоформатів високої роздільної здатності - сертифікація Hi-Res Audio.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 8840HX |
| Тип процессора | A8 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х284х28.55 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070Ti |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Vector |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Цвет | Темно-серый |
| Частота процессора | 2,9 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 90 978 ₴








