Venture 14 AI A1M — розумний вибір для продуктивної роботи та творчості
Потужний і стильний, ноутбук Venture 14 AI A1M стане вашим незамінним партнером у щоденних завданнях. Оснащений процесором Intel Core Ultra та функціями штучного інтелекту, він відкриває нові можливості для ефективної роботи будь-де.
Сучасний дизайн і практичність у деталях
Елегантний сірий корпус поєднує в собі витонченість і міцність, а інженерні рішення — такі як петля з кутом відкриття 180° і можливість відкриття однією рукою — забезпечують комфортне використання в будь-яких умовах.
Потужність для складних завдань
Venture 14 оснащений процесором Intel Core Ultra з вбудованим NPU, що прискорює обробку даних і підвищує ефективність програм з підтримкою AI. Виконуйте більше завдань за менший час — незалежно від місця роботи.
Штучний інтелект на вашому боці
Завдяки MSI AI Engine і Microsoft Copilot, ви отримуєте персоналізований помічник для автоматизації робочих процесів, оптимізації системи та багатозадачності. Copilot для Windows також забезпечує корпоративний рівень захисту даних за допомогою авторизації через Microsoft Entra ID.
Неймовірна якість зображення
OLED-дисплей з точним відтворенням чорного та білого кольорів забезпечує насичене зображення з глибоким контрастом. Аспект 16:10 розширює робочий простір і зменшує втому очей під час тривалих сесій.
Відеозв’язок без компромісів
Інтелектуальні технології MSI підвищують якість відео й аудіо, створюючи ідеальні умови для відеодзвінків, конференцій та онлайн-презентацій.
Усе необхідне — під рукою
Ноутбук має повний набір сучасних портів для підключення периферії та аксесуарів, що дозволяє легко керувати робочим середовищем і залишатися продуктивним у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 315.6х235.5х21.6 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 55 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Venture |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,4 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 43 386 ₴








