
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Grey
8 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN51772
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Doogee Tab E3 — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування.
Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Більше видимого контенту для підвищення ефективності робочого процесу
Планшет із співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більше вертикального простору екрана порівняно зі звичайним екраном. Такий дизайн дозволяє відображати більший вміст під час таких дій, як перегляд веб-сторінок, читання документів та робота з електронними таблицями, мінімізуючи потребу в прокручуванні та тим самим підвищуючи продуктивність.
Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання.
Doogee Tab E3 працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 512 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Количество ядер | 8 |
| Оперативная память | 8Гб |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Серия | Doogee Tab E3 |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Тип матрицы | IPS |
| Батарея | 8800 mAh |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Быстрая зарядка | є |
| Частота | 2.2 ГГц |
| Разъем | USB Type-C |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.3 х 168.8 х 7.5 мм |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Розблокування по обличчю | є |
| Наявність HDMI | немає |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Підтримка еSim | немає |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴










