Oscal Pad 9 — сучасний планшет із 10,1-дюймовим HD дисплеєм, який забезпечує чітке зображення та комфорт для роботи й розваг. Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам’яті гарантує швидку роботу навіть із вимогливими додатками. Акумулятор ємністю 7700 мА·г дозволяє довго залишатися онлайн без підзарядки. Підтримка 4G LTE та Wi-Fi забезпечує стабільне з’єднання де б ви не були. Металевий корпус додає планшету стильності та міцності, роблячи його надійним супутником у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 565 г |
| Связь и коммуникации | |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Графічний процесор | PowerVR GT7200 |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 4 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Процессор | Unisoc Tiger T310 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 242.7 х 161.5 х 8.5 мм |
| Серия | Oscal Pad 9 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 036 ₴








