
Планшет Oscal Spider 10 8/256GB 4G Dual Sim Black (Spider 10 8/256GB Black)
11 954 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN51798
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Oscal Spider 10 — захищений планшет для тих, хто цінує витривалість та потужність. Він отримав великий 11-дюймовий дисплей із високою роздільною здатністю та яскравими кольорами, що підходить і для роботи, і для мультимедіа. Завдяки захисту від води, пилу та ударів (стандарт IP68/IP69K) пристрій готовий до використання в екстремальних умовах. Восьмиядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ сховища гарантують високу продуктивність. Потужна батарея на 20000 мА·г підтримує тривалу автономність та швидку зарядку, а підтримка 4G LTE дозволяє залишатися на зв’язку будь-де
Комплектація :
OTG USB адаптер
Стілус
Мінівикрутка для кріплення ремінця
Ремінець з комплектом болтів
Кабель живлення
GAN зарядка 45 Ват
Скрепка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1093.8 г |
| Связь и коммуникации | |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 20 000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Диагональ экрана | 11" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 16 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 268.2 х 179.6 х 17 мм |
| Серия | Oscal Spider 10 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота | 1.7-2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 11 954 ₴








