
Плита Hansa FCCM58088
18 398 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN52017
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична плита Hansa FCCM58088 з духовкою на 65 л пропонує 8 режимів приготування, серед яких гриль, верхній та нижній нагрів, конвекція та розморожування. Склокерамічна поверхня має 4 конфорки з різними потужностями та індикатор залишкового тепла. Стильний чорний корпус і система очищення паром роблять плиту зручною у використанні та догляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(45 Вт), гриль/(2000 Вт), Гриль + верхній нагрів/(2900 Вт), швидке розігрівання/(2900 Вт), гриль + верхній нагрів + вентилятор/(2900 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), верхній + нижній/(2000 |
| Обсяг духовки | 65 л |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 398 ₴









