
Плита Hansa комбинированная, 60х60см, 77л, чугун, газ контр., дисплей, белый (FCMW693563)
22 482 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN52026
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комбінована плита Hansa FCMW693563 поєднує простору електричну духовку на 77 л та газову варильну поверхню з чавунними решітками. Духовка має 11 функцій, включно з грилем, режимом піци та швидким розігрівом до 180°C за 4 хвилини. Очищення паром допомагає легко підтримувати камеру в чистоті, а зручний LED-дисплей з сенсорними кнопками додає комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(45 Вт), гриль/(1500 Вт), Гриль + верхній нагрів/(2400 Вт), Гриль + верхній нагрів + вентилятор/(2400 Вт), швидке розігрівання/(3600 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), верхній + нижній нагрі |
| Обсяг духовки | 77 л |
| Робоча поверхня | емальована |
| Тип | Комбінована |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 482 ₴









