
Пральна машина Electrolux EW6T427U
19 047 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN52418
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Electrolux EW6T427U — вертикальна пральна машина з системою SensiCare, що автоматично підлаштовує час, воду та енергію під завантаження. Опції «Додаткове пом’якшення» і «Регулювання часу» допомагають налаштувати догляд та ресурсоспоживання, а програма «АнтиАлергія + Пара» видаляє 99,99% бактерій і вірусів. Soft Opening з автопозиціонуванням барабана та інформативний дисплей спрощують завантаження й керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 89 см мм |
| Глубина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Программы | Бавовна, Синтетика, Шовк, Верхній одяг, Тонкі тканини, Пухові речі, ECO 40-60°C, Спортивні куртки, Анти-алергія, Віджимання/злив, Шерсть, Джинсова тканина, Швидке прання 14 хв, Ополіскування |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 047 ₴







