
Пральна машина Electrolux EWS6406BU
13 042 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN52419
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактна пральна машина Electrolux з системою SensiCare налаштовує тривалість програми відповідно до обсягу завантаження, використовуючи менше води і енергії та запобігаючи надмірному пранню. Можливість виконання найекономніших циклів навіть для найменших завантажень, а її вузький дизайн заощаджує місце.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.3 см мм |
| Глубина | 37.8 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Синтетика, Шовк, Верхній одяг, ECO 40-60°C, Cottons, Delicates, Anti Allergy Vapour, Спортивні куртки, Rapid 14min, Віджимання/злив, Шерсть, Джинсова тканина, Ополіскування + Віджим, Baby |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 042 ₴









