
Пральна машина Gorenje фронтальна, 6кг, 1000, A+++, 46см, дисплей, пара, білий (WHE60SFS)
13 014 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN52423
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TotalWeightControl бездоганні результати прання за будь-якої кількості білизни, завдяки пральній машині Gorenje WHE60SFS. Завдяки спеціальним сенсорам, параметри програми налаштовуються в залежності від кількості білизни у барабані. Це забезпечує оптимальне використання води та електроенергії, скорочує цикл прання та робить роботу приладу тихішою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 59.5 см мм |
| Глубина | 46 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Змішані/кольорові тканини, Вовна, Швидке прання, Антиалергія, Дитячий одяг, Пухові речі, Суперчорне, Спорт |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 85 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 014 ₴









