
Пральна машина Hansa WHN814D1W
12 601 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN52425
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фронтальна пральна машина Hansa WHN814D1W з завантаженням до 8 кг і швидкістю віджиму до 1350 об/хв. Оснащена LED-дисплеєм та 15 програмами, серед яких ЕКО 40–60, цикли на 15 і 45 хвилин, програми для бавовни, синтетики, вовни, джинсів і прання при 90°C. Додаткові функції: відкладений старт, вибір швидкості віджиму, додаткове полоскання, попереднє прання та блокування від дітей. Клас енергоефективності — A++, річне споживання води становить близько 11660 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 56.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Полоскання + Віджим, Синтетика, Джинс, Тільки обертання, ECO 40-60°C, прання в гарячій воді 90°C, Швидка 15', Мікс 20°C, Мікс 40°C, Мікс 60°C, Швидке 45 |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1350 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 601 ₴








